Merhaba! Bugüne kadar farklı üniversitelerden çok sayıda hazırlık öğrencisine fakülteye geçme sürecinde destek oldum. TOEFL ve IELTS gibi dil yeterlilik sınavlarına hazırladığım birçok öğrencinin başarı sevincini onlarla birlikte yaşadım.

Band 7+nın amacı her hangi bir dil yeterlilik sınavına hazırlanan ve katılacak olan öğrencilere temel bir başlangıç noktası sunmak ve destek olmaktır. 

TRACE, COPE, STEP, IYS, BİLET, ELAE, MÜYYES, PROFICIENCY, TOEFL veya IELTS İngilizce dil yeterlilik sınavların isimleri farklı olsa da ölçülen beceriler aynıdır. Yapılan sınavların tek bir amacı vardır: üniversite akademik ortamında okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizin yeterli olup olmadığını ölçmek.  

Doğru bir çalışma stratejisi izleyerek başarıya ulaşabilirsiniz. Sınav soruları belli bir teknik ve strateji ile hazırlanıyor. Çalışma zamanınızı en etkin kullanabilmeniz için sınav bölümlerini ve sınav stratejilerini iyi bilen bir eğitmenden yardım alın. İyi bir eğitmenle çalışmak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Unutmayın ki küçük bir destek büyük başarılara yol açabilir.

Eleştirileriniz, görüşleriniz ve sorularınız için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dileğim band 7+’nın sizin için yol gösterici olmasıdır. 

 

Özgür Mithat ARDANE

(0212) 283 19 14

(0212) 283 19 15

 

 

Add comment


Security code
Refresh