Merhaba! Ben Özgür Mithat Ardane. Bugüne kadar farklı üniversitelerden çok sayıda hazırlık öğrencisine fakülteye geçme sürecinde destek oldum. TOEFL ve IELTS gibi dil yeterlilik sınavlarına hazırladığım birçok öğrencinin başarı sevincini onlarla birlikte yaşadım. Ayrıca liseli gençlere Amerikan üniversitelerine giriş için gerekli olan SAT sınavı hazırlık sürecinde katkı sağlıyorum.

Band 7+’nın amacı herhangi bir dil yeterlilik sınavına hazırlanan ve katılacak olan öğrencilere temel bir başlangıç noktası sunmak ve destek olmaktır. 

Doğru bir çalışma stratejisi izleyerek başarıya ulaşabilirsiniz. Sınav soruları belli bir teknik ve strateji ile hazırlanıyor. Çalışma zamanınızı en etkin kullanabilmeniz için sınav bölümlerini ve sınav stratejilerini iyi bilen bir eğitmenden yardım alın. İyi bir eğitmenle çalışmak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Unutmayın ki küçük bir destek büyük başarılara yol açabilir.

Web sitemizin gelişimi için değerli görüşleriniz benim için çok önemli. Beğenilerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı benimle paylaşmak isterseniz, site üzerinde kayıtlı WhatsApp numaramdan her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Dileğim Band 7+’nın sizin için yol gösterici olmasıdır. 

Hello! This is Ozgur Mithat. As a faculty English Language Instructor and a freelance mentor, I have assisted many university preparatory students during their transitions into faculty and experienced the joy of the success of many students I prepared for language proficiency exams including TOEFL and IELTS. I also assist high school students in the preparation process for the SAT exam, which is required for admission to American universities.

You can achieve success by following the proper working strategy. Getting help from an instructor who knows the exam sections and exam strategies well would help you use your study time most effectively and help you accomplish your goal more quickly. Keep in mind that a little support can lead to great success.

The goal of Band 7+ is to provide a primary starting point for those preparing for any language proficiency exam. I hope you benefit most from Band 7+ if you're looking for guidance.