Merhaba! Ben Özgür Mithat Ardane. Bugüne kadar farklı üniversitelerden çok sayıda hazırlık öğrencisine fakülteye geçme sürecinde destek oldum. TOEFL ve IELTS gibi dil yeterlilik sınavlarına hazırladığım birçok öğrencinin başarı sevincini onlarla birlikte yaşadım.

Band 7+nın amacı her hangi bir dil yeterlilik sınavına hazırlanan ve katılacak olan öğrencilere temel bir başlangıç noktası sunmak ve destek olmaktır. 

Doğru bir çalışma stratejisi izleyerek başarıya ulaşabilirsiniz. Sınav soruları belli bir teknik ve strateji ile hazırlanıyor. Çalışma zamanınızı en etkin kullanabilmeniz için sınav bölümlerini ve sınav stratejilerini iyi bilen bir eğitmenden yardım alın. İyi bir eğitmenle çalışmak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Unutmayın ki küçük bir destek büyük başarılara yol açabilir.

Eleştirileriniz, görüşleriniz ve sorularınız için iletişim menüsünde bulunan contact formu doldurarak  veya site üzerinde kayıtlı whatsapp numarasından her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dileğim band 7+’nın sizin için yol gösterici olmasıdır.