ESSAY KONTROL

Yazı yazmak, özelikle üniversite ortamı için İngilizce kompozisyon (essay) yazmak kendiliğinden gelişen bir süreç değildir. Ancak doğru bir çalışma stratejisi izleyerek İngilizce yazı yazma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Bu doğrultuda, çalışma zamanınızı en etkin bir biçimde kullanabilmeniz için İngilizce dilinde yazı yazma sürecinizi hızlandıracak fikir üretme stratejilerini iyi bilen bir eğitmenden yardım almanızı öneririm.

İstenilen karmaşık cümle yapılarına ve anahtar akademik kelimelere hakim bir eğitmenden yardım almanız essay skor ve bandınızı yükseltecektir.

Essay çalışmalarınızın bir uzman tarafından değerlendirilmesi, öncelikle sık yaptığınız hataların farkına varmanızı sağlar.

Bana gönderilen essayleri inceleyip, essay skor ve bandın yükselmesi için 

  • Yazıdaki cümle yapı hatalarını tespit edip, gerekli düzeltmeleri yapıyorum. 
  • Yazının sınav türüne göre değerlendirmesini yapıp, skor ve notunu hesaplıyorum.
  • Yazıdaki içeriği kontrol edip, skor ve bandın yükselmesi için eklenebilecek fikir ve yapılarla ilgili geri bildirimde bulunuyorum. 
  • Yazınızdaki yapı ve kelimeleri nasıl geliştirebileceğinizle ilgili önerilerde bulunuyorum ve örnek cümleler yazıyorum.
  • Alternatif ifadeler gösterip, essaylerinizi nasıl iyileştirebileceğinizi gösteriyorum. 
  • Geri bildirimlerle yazı yazarken dikkat etmeniz gereken noktaların altını çiziyorum. Böylece gerek hazırlık atlama sınavlarında, gerekse TOEFL, IELTS ve PTE academic gibi sınavlarda başarınızı artırıp, hedeflediğiniz skoru elde etmenizi sağlıyorum. 

Essaylerinize geri bildirim almak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Unutmayın ki küçük bir destek sizi büyük başarılara götürür.

IELTS, TOEFL ve proficiency sınavlarına hakim bir eğitmenden destek alarak hatalarınızı düzeltin, İngilizce essay yazma becerinizi geliştirip skor ve bandınızı yükselterek, başarıya ulaşın.  

Essay çalışmalarınızın kontrolu ve daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim kutusunu kullanın veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Comments   

+8 #1 Ahmet ÇALIŞKAN 2021-05-31 06:50
Mithat Bey merhaba,

kendi imkanlarımla Ielts sınavına hazırlanıyorum ve yazdığım essaylerin birisi tarafından yorumlanmasını, analiz edilmesini istiyorum.

Bu konuda task1 ve task2 için varsa fiyat teklifinizi iletebilir misiniz?
Quote

Add comment


Security code
Refresh