İNGİLİZCE ÖZEL DERS

 

Merhaba! Bugüne kadar farklı üniversitelerden çok sayıda hazırlık öğrencisine fakülteye geçme sürecinde destek oldum. TOEFL ve IELTS gibi dil yeterlilik sınavlarına hazırladığım birçok öğrencinin başarı sevincini onlarla birlikte yaşadım.

Bana başvuran pek çok öğrencinin yabancı dil yeterlilik sınavlarında hedefledikleri sonuca en kısa sürede ulaşmaları konusunda kendilerine yardımcı olmayı amaçlıyorum. Tek bir hedefim var: “SİZİN BAŞARINIZ

BENİMLE BAŞARANLAR

" Bilgi Üniversitesi’nde okuyorum. Yaz döneminde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Mithat hocayla Bilet sınavına yönelik ders aldım. Önce kur sınavını geçmeme destek oldu hocam ve daha sonrasında Eylül ayındaki Bilet sınavına girdim. Sınavı geçtim ve şu an bölümdeyim. Hem sınav konusunda hem de moral motivasyon konusunda bana çok destek oldu. Bence sınavdan daha çok bu yakın ilgi ve destek insanın geçmesini sağlıyor."

Alaz (Bilgi Üniversitesi)

 

 Dil eğitimlerim BİREBİR veya 3-4 kişilik gruplar halindedir. Gereksinim ve hedeflerinizin tespitinden sonra ihtiyacınız doğrultusunda size özgü bir program hazırlayacağım. Amacım, en kısa sürede en etkin program ile hedefinize ulaşmak. 

 

Eğitimleri BEŞİKTAŞ'ta bulunan ofisimde yapmaktayım.  

 

Genel İngilizce veya İş İngilizcesi Özel ders

  • İhtiyacınız doğrultusunda, size özel olarak hazırlanmış paket dersler içermektedir.
  • Seyahat, iş gezisi, iş görüşmesi, sunum gibi ihtiyacınız doğrultusunda hedeflerinize özgü ders paketleri hazırlıyorum.  

Sınav Odaklı İngilizce Özel Ders

  • Proficiency sınavına özel ders ile hazırlanarak fakülte şansınızı ertelemeyin.
  • TOEFL sınavından özel ders desteğiyle daha yüksek skor alabilirsiniz.
  • IELTS özel ders ile hedeflediğiniz bandı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.
  • TOEIC ve BULATS Sınavına özel ders ile hazırlanarak dil seviyenizi belgeleyip, dil tazminatı alabilirsiniz.

Beceri Odaklı İngilizce Özel Ders

  • Writing odaklı özel ders ile writing sınavlarında daha yüksek not alın.
  • Reading odaklı özel ders ile okuma becerinizi geliştirip, İngilizce dil gelişiminizi hızlandırın.
  • Speaking odaklı özel ders ile kendinizi daha akıcı ifade edin ve çevrenizi etkileyin. 
  • Listening odaklı özel ders ile dil yeterlilik sınavlarında gereksinim duyduğunuz dinleme teknik ve stratejilerinizi geliştirin.  

Online İngilizce Özel Ders 

Evinizden çıkmadan benim hazırladığım özgün materyaller ile İngilizcenizi  geliştirebilirsiniz. 

Unutmayın ki, uzman bir eğitmenle çalışmak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Küçük bir destek size büyük başarılara ulaştırır.  

İhtıyaçlarınızı ve hedeflerinizi konuşmak, eğitim programlarınızı belirlemek için aşağıdaki formu kullanarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.   

 

{jcomments on}