ÖZEL DERS

 

Merhaba! Ben Mithat Ardane. Bugüne kadar farklı üniversitelerden çok sayıda hazırlık öğrencisine fakülteye geçme sürecinde destek oldum. TOEFL ve IELTS gibi dil yeterlilik sınavlarına hazırladığım birçok öğrencinin başarı sevincini onlarla birlikte yaşadım.

Bana başvuran pek çok öğrencinin yabancı dil yeterlilik sınavlarında hedefledikleri sonuca en kısa sürede ulaşmaları konusunda kendilerine yardımcı olmayı amaçlıyorum. Tek bir hedefim var: “SİZİN BAŞARINIZ

BENİMLE BAŞARANLAR

" Bilgi Üniversitesi’nde okuyorum. Yaz döneminde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Mithat hocayla Bilet sınavına yönelik ders aldım. Önce kur sınavını geçmeme destek oldu hocam ve daha sonrasında Eylül ayındaki Bilet sınavına girdim. Sınavı geçtim ve şuan bölümdeyim. Hem sınav konusunda hem de moral motivasyon konusunda bana çok destek oldu. Bence sınavdan daha çok bu yakın ilgi ve destek insanın geçmesini sağlıyor."

Alaz (Bilgi Üniversitesi)

" Mithat Hocamın derslerine İngilizcemi geliştirmek, konuşma dilime katkı sağlamak ve üniversiteyi bitirdikten sonra gireceğim sınavlara bir temel oluşturması amacıyla başladım. Hocamın derslerinde bize belli kalıplar verip bunlar çerçevesinde ders işlemek yerine kendi metodlarıyla konuyu anlatıp ardından pratiğe dökerek sürekli sohbet havasında İngilizce olarak yaptığı diyaloglar ve konuyu pekiştirmek adına yapmış olduğu eğlenirken öğrendiren egzersizler sayesinde diğer gitmiş olduğum kurslara nazaran daha çok verim aldım ve bu şekilde öğrendiğim bilgileri günlük hayata aktarmam daha kolay oldu. Düşünen herkese tavsiye ederim, hocama da ayrıca tekrar teşekkür ederim."

Selin (Marmara Üniversitesi)

Hani " Anlıyorum ama konuşamıyorum abi.." Cümlesiyle ingilizce seviyesini kendince belirleyenler insanlar vardır ya.. İşte ben hem anlamayan hem de konuşamayan seviyelerinde bir adamdım. Doğal olarak bu durum beni İngilizce derslerinden nefret eden bir adam haline getirdi. Sonra bir gün, izlediğim yabancı diziler ve Fifa manager oyunundan aklımda kalan ingilizce kelimelerle "Essay" yazmamı sağlayabilen bununla yetinmeyip cümle kurabilmeyi en kolay hal'e getiren bir adamla tanıştım. Şimdilerde ise bana Playstation oyunlarından ingilizce öğretmeyi başarabilen, IELTS sınavında istediğim puanı aldırtıp İngiltereye gönderten Mithat hocama İngiltere'deki publardan selamım olsun."

Eray (Kadir Has Üniversitesi)

 

Dil eğitimlerim BİREBİR veya 3-4 kişilik gruplar halindedir. Gereksinim ve hedeflerinizin tespitinden sonra ihtiyacınız doğrultusunda size özgü bir program hazırlayacağım. 

 

Eğitimler Gayrettepe deki ofisimde yapılmaktadır. 

 

Genel İngilizce Özel ders

  • İhtiyacınız doğrultusunda, size özel olarak hazırlanmış özel paket dersler. 

Sınav Odaklı İngilizce Özel Ders

  • Proficiency sınavına özel ders ile hazırlanarak fakülte şansınızı ertelemeyin.
  • TOEFL sınavından özel ders desteğiyle daha yüksek skor alabilirsiniz.
  • IELTS özel ders ile hedeflediğiniz bandı yakalayabilirsiniz.
  • TOEIC Sınavına özel ders ile hazırlanarak dil seviyenizi belgeleyip, dil tazminatı alabilirsiniz.

Beceri Odaklı İngilizce Özel Ders

  • Writing odaklı özel ders ile writing sınavlarında daha yüksek not alın.
  • Reading odaklı özel ders ile okuma becerinizi geliştirip, İngilizce dil gelişiminizi hızlandırın.
  • Speaking odaklı özel ders ile kendinizi daha akıcı ifade edin.
  • Listening odaklı özel ders ile dil yeterlilik sınavlarında gereksinim duyduğunuz dinleme teknik ve stratejilerinizi geliştirin.  

Online İngilizce Özel Ders 

Evinizden çıkmadan benim hazırladığım özgün materyaller ile İngilizcenizi  geliştirebilirsiniz. 

Unutmayın ki, uzman bir eğitmenle çalışmak size zamandan tasarruf sağlar ve hedefe daha kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Küçük bir destek size büyük başarılara ulaştırır.  

İhtıyaçlarınızı ve hedeflerinizi konuşmak, eğitim programlarınızı belirlemek için aşağıdaki formu kullanarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.   

 

Add comment


Security code
Refresh