BAŞARI HİKAYELERİ

 

"Mithat Hocamın derslerine İngilizcemi geliştirmek, konuşma becerime katkı sağlamak ve üniversite sonrası gireceğim sınavlara bir temel oluşturması amacıyla başladım. Hocamın derslerinde bize belli kalıplar verip bunlar çerçevesinde ders işlemek yerine kendi metoduyla konuyu anlatıp ardından pratiğe dökerek sürekli sohbet havasında İngilizce olarak yaptığı diyaloglar ile konuları pekiştirerek, İngilizceme katkı sağlamıştır. Rahatlıkla söyleyebilirim ki gitmiş olduğum diğer kurslara nazaran daha çok verim aldım ve bu şekilde öğrendiğim bilgileri günlük hayata aktarmam daha kolay oldu. Düşünen herkese tavsiye ederim, hocama da ayrıca tekrar teşekkür ederim."

Selin (Marmara Üniversitesi)

 

"Hani " Anlıyorum ama konuşamıyorum abi.." Cümlesiyle ingilizce seviyesini kendince belirleyenler insanlar vardır ya.. İşte ben hem anlamayan hem de konuşamayan seviyelerinde bir adamdım. Doğal olarak bu durum beni İngilizce derslerinden nefret eden bir adam haline getirdi. Sonra bir gün, izlediğim yabancı diziler ve Fifa manager oyunundan aklımda kalan ingilizce kelimelerle "Essay" yazmamı sağlayabilen bununla yetinmeyip cümle kurabilmeyi en kolay hal'e getiren bir adamla tanıştım. Şimdilerde ise bana Playstation oyunlarından ingilizce öğretmeyi başarabilen, IELTS sınavında istediğim puanı aldırtıp İngiltereye gönderten Mithat hocama İngiltere'deki publardan selamım olsun."

Eray (Kadir Has Üniversitesi)

Hocam, her şey için teşekkür ederim. Benimle her gün sıkılmadan uğraştınız. Verdiğiniz emekler sayesinde 2 aylık çalışma diliminde hazırlığı atladım. Çok sağ olun.

Bahadır (Bahçeşehir Üniversitesi)

 

Hocam, hazırlık serüvenimi sizin sayenizde tamamladım. Sizin desteğiniz ve ilginiz olmasaydı bu uzun serüven kolay kolay bitmezdi. Sizinle geçen sene hazırlanmış olsaydım hazırlık serüvenim çoktan bitmiş olurdu ve ben çoktan fakülteye geçmiş olurdum.  Sabrınız ve ilginiz için bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Destek arayan herkese tavsiye ederim.

Deniz (Bilgi Üniversitesi) 

Bir arkadaşımın referansıyla Mithat hocam ile tanıştım. Daha önce tek başıma IELTS sınavına sıkı çalışsam da bir türlü istediğim bandı ulaşamıyordum. 1 aylık çalışma süresince öğrettiği sınav taktikleriyle ve writing de kullanabileceğim tiyolarla 7.0 ortalama bandına ulaştım. Sınav stratejisini çok iyi biliyor. Sadece IELTS sınavı değil bütün sınavlar için referans olurum. 

Şule (IELTS) 

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Mithat hoca ile ders almaya başladım. Yazı yazmaktan nefret eden biri olarak writing konusunda kısa sürede çok geliştiğimi düşünüyorum. Hocam, her şey için teşekkür ederim. Emeklerinizin karşılığını aldık sonunda .

Sena (Bahçeşehir Üniversitesi)

Bahçeşehir üniversitesinde B1 kurunda ikinci kez kaldığımda, son modül üniversiteye gitmektense Mithat hocanın proficiency sınıfına katıldım. Yazın üniversite yerine Mithat hoca ile çalışarak proficiency sınavına hazırlandım ve proficiency sınavından beni şaşırtan yüksek bir not alarak geçtim. Hocam, sohbetiniz, ilginiz ve sabrınız için teşekkürler.

Ata (Bahçeşehir Üniversitesi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh