Neden band 7

NEDEN BAND 7+?

band 7+ amacı her hangi bir dil yeterlilik sınavına hazırlanan ve katılacak olan öğrencilere temel bir başlangıç noktası sunmak ve destek olmaktır. 

band 7+ türk öğrencilerini düşünülerek, hazırlık atlama sınavlarına yönelik hazırladığım tamamen ücretsiz bir kaynaktır.

İster Bahçeşehir proficiency sınavı, ister Bilgi Bilet sınavı, ister Koç COPE, ister Sabancı ELAE sınavına hazırlanan olsun band 7+ den B1 ve B2 dil seviyesinde olan herkes yararlanabilir. 

band 7+ İngilizce akademik kelime gelişimini amaçlamıştır. Bundan dolayı tek bir üniversiteye yönelik değildir. Farklı üniversitelerin hazırlık atlama sınavları düşünülerek hazırlanmıştır ve geliştirilmektedir.

band 7+ rahat kullanımı açısından web dizaynı sade dir.

band7+ de bulacağınız okuma metinleri farklı üniversitelerin hazırlık atlama sınavları düşünülerek hazırlanmıştır. Okuma metinleri ekran başında rahat çalışabilmeniz için kısa tuttulmuştur.

band 7+ bulacağınız essay örnekleri 70 üstü not bandında dır. İngilizce kompozisyon dil ve kelime çeşitliliğini artırmak amacıyla collocation kelime çalışmalarına önem vermekteyim. 

band 7+ örnek konuşma soruları çeşitli temalar çerçevesinde derlenmiştir. Hazırladığım örnek cevaplarla konuşmanızı zenginleştirmek ve konuşma yapılarını (speaking gambits) öğretmeyi amaçlamaktadır.