Özgür Mithat Ardane

Merhaba, Ben Özgür Mithat Ardane,

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. 1993 yılında henüz üniversite öğrencisiyken gönüllü olarak bir İngilizce dil okulunda öğretmenlik kariyerime başladım. Daha sonra aynı dil okulunun eğitim direktörü ve koordinatörlük görevini 11 yıl boyunca üstlendim. 

2005-2016 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda okutman olarak görev yaptım. Bahçeşehir Üniversitesinde çalışırken 4 dönem boyunca BAU Modern Diller Bölümü’nde Communicative Skills and Academic Reporting derslerini verdim.

2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesi”nden ayrılarak, 23 yılık öğretmenlik kariyerinde edindiğim bilgi ve deneyimle SANDE Eğitim ve Danışmanlığı kurdum. Amacım Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi ve diğer üniversitelerden pek çok hazırlık öğrencisini desteklemek ve yüksek lisans öğrencilerini IELTS ve TOEFL gibi çeşitli dil yeterlilik sınavlarına hazırlamaktı.  

2018 yılında daha fazla kitlelere ulaşmak ve büyük bir online platformun temel taşlarını oluşturacak olan band7+ yaratma sürecine başladım.

2013 yılında Sinema ve Televizyon yüksek lisansı yaptım. Kısa film üretimi ve fotoğraf proje çalışmalarına katıldım

 

 

Add comment


Security code
Refresh